Kto sme?

Beánia Team to nie je len Beánia

Fakulta managementu vznikla v roku 1991. V tom istom roku sa konala aj prvá Beánia FMUK, ktorá mala za následok, že skupina študentov "stvorila" Beánia Team.
Beánia Team je organizácia, ktorá združuje študentov FM UK. Našim cieľom a poslaním je spríjemňovať štúdium a spájať našich študentov, pedagógov, zamestnancov, ale i priaznivcov fakulty aj mimo akademickej pôdy. Spoločne sa snažíme napredovať a ukázať ostatným, nielen študentom, že na Fakulte managementu UK možno zažiť množstvo zaujímavých udalostí, stretnúť kopec skvelých ľudí, ale spoznať i ľudí z praxe a získať skvelé pracovné skúsenosti už počas štúdia.

Prečo sa k nám pridať?

Pripravíme ťa na prax

Beánia Team spolupracuje s lídrami na slovenskom trhu. Aj vďaka týmto partnerstvám zistíš, aké to je pracovať pre veľké nadnárodné spoločnosti, ale aj to, že spoločnosť podnikajúca na Slovensku môže byť úspešná.

Naučíš sa mnohému

{Komunikácia} - to je základ. Aj napriek tomu, že na fakulte budeš musieť robiť množstvo prezentácií a skupinových projektov v Beánia Teame ťa naučíme skutočnému vyjednávaniu a komunikácii nielen v tíme, ale aj s partnermi, či ako komunikovať so zákazníkmi, v našom prípade študentami 🙂

Tajm menežment (Time management) je neodmysliteľnou súčasťou každého manažérskeho povolania. Ak nezvládaš vlastný čas, ťažko budeš môcť riadiť čas iných svojich zamestnancov. U nás sa vďaka aktivitám, ale aj organizácii v tíme rýchlo naučíš zásady úspešne zvládnutého time managementu.

Prečo sa k nám pridať?
Toto sme my

Členovia Beánia Teamu