Nábor do Beánia Teamu

Rockstars wanted!

Si zodpovedný, máš skvelý hudobný vkus a ešte nikdy si nebol v backstage-i? Máš zmysel pre detail a vytváranie zmlúv ti nie je cudzie? Si komunikatívny a vieš sa dobre predať alebo naopak si introvert a skrytý talent? Si fotograf, grafik alebo webový mág? Alebo by si sa chcel len niečo nové naučiť a dozvedieť sa viac o zákulisí event marketingu?

Pridaj sa k nám!

Beánia Team nie je iba o Beánii. Pripravujeme rôzne akcie a udalosti počas celého semestra. S nami zažiješ Beániu z úplne iného pohľadu. Stretneš sa s našimi partnermi, s kapelami v zákulisí, budeš v kontakte s vedením fakulty a budeš pripravovať celý koncept rôznych udalostí. Preto aj keď sa prihlásiš na konkrétnu pozíciu garantujeme ti, že si vyskúšaš rôzne aktivity na rôznych pozíciách.
Neboj, všetko ťa naučíme a zaučíme ťa.

Nábor 2017


Priebeh jarného náboru.

Našim hlavným cieľom je nájsť 3-4 nových členov. Samozrejme, ak budú všetci kandidáti dokonalí, tak vezmeme všetkých! Avšak na to, aby sme zistili kto zapadne do nášho Teamu organizujeme Nábor do Beánia Teamu, ktorý bude prebiehať v niekoľkých kolách.

V prvom kole je potrebné vyplniť dotazník. Zo všetkých prihlásených vyberieme približne 10 účastníkov, ktorých si pozveme na osobný pohovor do krásnych priestorov spoločnosti PwC, dňa 9. marca 2018. Neboj, ak budeš mať v tento deň cvičenia a prednášky Beánia Team ti vybaví dekanské voľno. Všetkých, ktorý nám vyplnili dotazník oboznámime s ďalším postupom prostredníctvom emailu, ktorý nám zadali do dotazníka, najneskôr 7.3.2018.

Druhé kolo, pohovor v PwC, sa bude niesť v štýle „assessment centra„. Neboj, nebude to vôbec náročné, ale aj takto si budeš môcť v praxi vyskúšať ako môže vyzerať pohovor v reálnom živote. Určite zažiješ kopec srandy, spoznáš nových ľudí a možno si nájdeš aj nových priateľov. Nezabudni, že na Fakulte managementu je okrem štúdia potrebný aj networking. Priamo na pohovore ti zadáme kreatívnu úlohu. Budeš pracovať v skupine, ktorú ti určíme a zábava môže začať. O občerstvenie sa spoločne s PwC postaráme, takže hladný ani smädný nezostane nik.

Tretie kolo sa koná už priamo v našom Beánia Teame a priamo na niektorej z našich udalostí. Zadáme ti konkrétne úlohy, ktoré bude treba splniť a na základe spätnej väzby všetkých členov sa rozhodneme medzi jednotlivými kandidátmi. Všetky úlohy budeš plniť pod dozorom „mentora“, ktorý ťa zaučí, takže san emusíš báť, že by si to nezvládol/a.

Twin City Business Centre A
Karadžičova 2
815 32 Bratislava
Slovensko
Tel.: +421 2 59 350 111
Fax: +421 2 59 350 222