octago-movement-matters

Fun & Run – Movement matters!

Share:

Movement Matters – toto je motto, ktorého sa firma OCTAGO drží.

OCTAGO je mladá, progresívna spoločnosť, ktorá začínala skromne – a to s výstavbou vonkajších ihrísk určených na cvičenie s vlastnou váhou (= Kalistenika). Tím mladých zakladateľov týmto premenil vlastné hobby na business, ktorý pretrváva a rozrastá sa. Dnes je už OCTAGO oveľa ďalej, ako by človek od takej mladej spoločnosti zo začiatku očakával. Expandovali do Rakúska a Chorvátska a rozšírili ich portfólio o multifunkčné workoutové konštrukcie a riešenia určené do firemných priestorov, alebo pre developerov ako dodatočnú hodnotu ku projektom. Taktiež ponúkajú detské ihriská, konštrukcie určené pre seniorov a semináre zamerané na zdravú výživu a zdravie na pracovisku… A tu ešte zďaleka nekončia!

Aktívne sa venujú rozvíjaniu zdravého životného štýlu a chcú ukázať ľudom, že pohyb je rovnako dôležitý ako spánok. Budujú komunitu a tvoria silné puto medzi ľuďmi a pohybom. Nechaj sa rozhýbať, ako už vyše 5.000 ľudí na Slovensku a posilni svoje puto s cvičením!

Príď sa aj ty pozrieť ako vyzerá tréning s vlastným telom a možno ťa to očarí natoľko, že sa aktívne začneš venovať kalistenike. K tomu máš veľké šance uplatniť svoju budúcu záľubu v jednom zo 47 OCTAGO PARKOV umiestnených po celom Slovensku.

Workshop bude viesť šikovná a energická trénerka Dominika!

Bonus: Vedel si, že zakladateľ Dušan „Dušky“ Matuška je minuloročný absolvent Fakulty managementu UK? Wow!