Poď s nami do Amazonu!

Share:

Amazon. Známy brand, ktorý začínal skromne a dnes je jednou z najbohatších značiek na celom svete.

Gigant otvoril koncom roka 2017 dvere do nového logisticko-reverzného centra v Seredi. Spolu s centrom priniesol Amazon na Slovensko nové a inovatívne technológie v podobe výkonných hardwarových či softwarových riešení. A my, študenti FMUK, budeme prví vysokoškolskí študenti, ktorí majú tú česť navštíviť logistické centrum a nazrieť do zákulisia celého procesu reverznej logistiky. Exkurzie pre verejnosť v takýchto priestoroch sú len veľmi ojedinelé a o to viac si ceníme, že nám bolo umožnené pozvať vás na jedinečnú prehliadku, ktorú bude sprevádzať generálny manažér centra, pán Green.

Chcete spoznať procesy v logistike, ktoré nastupujú potom, ako sa produkt vracia od zákazníka späť do firmy? Čo sa deje s produktom ak sa zákazníkovi nepáči, bol poškodený pri preprave alebo zákazník dostal niečo iné, ako si objednal? To všetko sa dozviete počas prehliadky v Seredi.

 

A prečo vlastne zatvára Amazon podobné centrum pri Prahe, ktoré bolo vystavané iba v roku 2013 a prenáša kompetencie k nám? Ako chce Amazon čeliť výzve, pred ktorou stojí a to je zamestnať ešte vyše 100 ľudí v centre, ktoré sa nachádza v regióne, kde sa nezamestnanosť pohybuje vo výške 3%? Aj odpovede na tieto otázky môžete získať počas exkurzie.

Neváhaj a prihlás sa.

Ak vás Amazon zaujal a láka vás možnosť stáže u nich či už v Seredi, alebo v ich centrále v Bratislave na rozličných oddeleniach, tak sa pridajte! Počas akcie sa totiž dozviete o rôznych možnostiach stáží, ktoré Amazon ponúka, ktoré predstaví sám HR Advisor Matúš Jakub. Využite túto ojedinelú šancu a pýtajte sa na proces náboru, rady pri podávaní prihlášky alebo čokoľvek, čo vás v súvislosti so stážami zaujíma.

Prihlás sa na exkurziu v našom formulári.

Tešíme sa na vás!

Beánia-Team