workout-academy

Workout Academy DNV na FMUK FUN & RUN

Share:

Street Workout s Workout Academy

Street Workout, kalistenika, cvičenie s vlastnou váhou. Počuli ste už tieto slová? Sú to pojmy, ktoré predstavujú nový fitness trend dnešnej doby. Pôvodne pochádzajúci z Ameriky a Ruska. Street Workout je kombinácia cvičení s vlastnou váhou, ktoré sa uskutočňujú vonku na čerstvom vzduchu predovšetkým v parkoch, ktoré disponujú hrazdami a inými komponentmi používajúcimi sa na cvičenie. Lavičky, stojan na bicykel, plot a vlastne čokoľvek čo nájdete môže poslúžiť ako náradie. Stačí byť iba trochu kreatívny.

Presne tomuto typu športu sa venujú chalani z Workout Academy DNV. Lukáš Ondrej a Daniel Chovanec. Obaja certifikovaní tréneri kalisteniky od WCO – World Calisthenics Organization vás prídu trochu potrápiť 10. mája 2017 od 12:10 – 13:10 v Sade Janka Kráľa. Pripravia si ochutnávku kruhového tréningu a pokúsia sa z vás dostať každú kvapku energie, ktorá môže byť vo vašom tele schovaná. Takže už ďalej nepremýšľajte a príďte sa pridať ku chalanom na tento jedinečný tréning, kde otestujete svoju kondičku, vytrvalosť, dynamiku, a aj motiváciu (o tú sa postarajú kľudne aj chalani, ak by vám chýbala). Tréning sa bude niesť v duchu troch Z à #zažiť #zničiť #zlepšiť.

Posilni si imunitu

Chalani sa okrem Street Workoutu venujú aj posilňovaniu imunity a ľudskej mysle prostredníctvom otužovania a teórie Wim Hofa. Ak je pre vás zaujímavá takáto forma posilňovania imunity, tak sa určite zastavte pri našich tréneroch, ktorí vám veľmi radi poskytnú cenné rady ako začať a pokročiť s otužovaním. Pozor!!! Tuto na vás čakajú potom aj ľadové sprchy doma. Obaja sa otužovaniu venujú aktívne, nezastaví ich ani masívna pokrývka ľadu v zime, ktorú jednoducho rozbijú a idú sa kúpať. Lukáš Ondrej je dokonca aj zakladateľom Devínskych ľadových medveďov, ktorý zároveň pravidelne organizuje v zime zájazdy spojené s otužovaním.

Ako Beánia Team sme vytvorili spoluprácu so Street Workout Academy, aby ste sa mohli zapotiť aj inde ako na skúške. Tešíme sa na vás v stredu 10.5.2017 v Sade Janka Kráľa!